Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Panel
offline aligole blog budowlany - wyślj wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
Projekt: OPAŁEK 2G
210089 odwiedzin | wpisów: 101, komentarzy: 593, obserwuje: 208

Złoty Środek

autor: aligole blog budowlany - wyślj wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Pozwolenie na budowę w toku, więc tym razem z troche innej strony...

Odkryłam ostatnio niezawodny srodek, który radzi sobie z niedającymi się normalnie usunąć sladami grzyba na silikonowych wypełnieniach przy prysznicach, wannach, a nawet scianach itp. 

Dotychczas próbowałam wielu metod i nic, a tu nagle taka niespodzianka. Wystarczy spryskać, poczekać parę minut i po uporczywym grzybie nie ma sladu! Piszę o tym, ponieważ na kilku blogach czytałam, że niektórzy wybierają zamiast silikonu inne wykończenia, np. listwy itp., w obawie, iż po jakims czasie pojawią się te uporczywe plamy.Jesli więc martwi Was fakt, iż pewnych rzeczy nie da się usunąć oto proszę rozwiązanie : 

Dettol Mould & Mildew Remover Trigger

Niestety póki co srodka tego nie można kupić w Polsce, jesli jednak ktos byłby zainteresowany to polecam i zapraszam!

a oto dowód:

mojabudowa.pl - blog budowlany

mojabudowa.pl - blog budowlany

 

Komentarze (2)
autor: romka   dodano: 2010-12-31 | 20:04:59
w Polsce jest Savo - też jest rewelacyjny z grzybem i pleśnią radzi sobie w kilka chwil, tyle że niezbyt przyjemnie pachnie :/
autor: aligole   dodano: 2011-01-01 | 00:50:06
Dettol też nie za przyjemnie pachnie, ale najważniejsze, że działa. Dobrze wiedzieć, że są także inne srodki na rodzimym rynku.

A tak wygląda nasz domek wpisany w działkę:

autor: aligole blog budowlany - wyślj wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Nie mogę uwierzyć, że będziemy mieli taki duży ogród.....

mojabudowa.pl - blog budowlany 

Komentarze (2)
autor: edyskas   dodano: 2010-10-14 | 19:43:28
Przepieknie! No to zaczyna sie przygoda:))) Powodzenia:)
autor: aligole   dodano: 2010-10-14 | 19:59:47
Dziekujemy, już nie możemy się doczekać budowy:)))

Witamy ponownie wszystkich opałkowiczów!

autor: aligole blog budowlany - wyślj wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Po małej wpadce natury technicznej, ponownie dołączamy do grona opałkowiczów i zaczynamy nasz blog od początku.blog budowlany - mojabudowa.pl

Oczywiscie nie muszę dodawać, iż Opałek to nasz wymarzony projekt domu, niemniej jednak postanowilismy dokonać w nim kilku naszym zdaniem niezbędnych zmian, co wiadać na załączonym obrazku:

mojabudowa.pl - blog budowlany

Jesli chodzi o wygląd zewnętrzny domu to zrezygnowalismy przede wszystkim z wszelkich łuków przy oknach balkonowych, drzwiach wejsciowych itp., w zamian za to dodalismy duże okna panoramiczne na parterze domu oraz okno z wyjsciem na taras z gabinetu. Tarasu na tym etapie projekt nie uwzględnia, jednak w przyszłosci ma on być drewniany ze schodami prowadzacymi do ogrodu.

mojabudowa.pl - blog budowlany

Zasadniczo zmianie uległ parter domu, zwłaszcza wyprostowanie scian w salonie kosztem rezygnacji z zadaszonego tarasu. Ponadto zrezygnowalismy ze scianki oddzielającej jadalnię od kuchni, którą zresztą też powiększylismy kosztem wiatrołapu. Zmianie uległa również wielkosć łazienki na parterze oraz rozkład okien w garażu. Postanowilismy również zrezygnować z betonowych schodów, na miejscu których w przyszłosci staną schody drewniane. Jesli chodzi o pietro to własciwie rozkład uznalismy za idealny do naszych potrzeb, z niewielkimi tylko zmianami dotyczącymi niektórych okien.

Komentarze (2)
autor: wstroneslonca   dodano: 2011-02-23 | 19:29:29
my bardzo podobne zmiany planujemy wprowadzić, dodatkowo myślimy nad wykuszem w jadalni /okno nr 2/. Widzę jeszcze zmiany w pomieszczeniu technicznym. Można coś więcej o tym pomyśle?
Tytuł: Zmiany
autor: aligole   dodano: 2011-02-23 | 21:37:49
Jesli chodzi o pomieszczenie techniczne, to postanowilismy oddzielić kotłownię od pralni, stąd scianka działowa i dodatkowe drzwi. Myslę, że to dobre rozwiązanie w naszym przypadku, ponieważ chcemy opalać dom ekogroszkiem. Reszta zmian generalnie jak wyżej w opisie, chociaż pewnie w trakcie budowy wyjdą jeszcze jakies rzeczy. Aha i koniecznie trzeba wziąć pod uwagę rozkład okien w garażu, ponieważ jedno z nich wypada praktycznie równo ze scianką działową (pomiędzy garażem a pralnią), co widać na oryginalnym projekcie. Jesli są jeszcze jakies pytania to chętnie odpowiemy.
Statystyki mojabudowa.pl
Liczba blogów: 68395
Liczba wpisów: 226831
Liczba komentarzy: 902681
Liczba zdjęć: 665082
Liczba osób online: 366